ابتدا از لیست بازی های قابل خرید مسابقه ی مورد نظرتان را انتخاب کنید

سپس در قسمت انتخاب جایگاه که در تصویر روبه رو مشخص می باشد، برای مشاهده ی اطلاعات جایگاه مورد نظرتان روی آن کلیک کنید. تعداد بلیت مورد نظر خود را انتخاب کرده و مرحله ی بعد را انتخاب کنید

در اینجا اطلاعات خریدار بلیت ها و همراهان را به صورت کامل و دقیق در فرم خرید بلیت وارد کنید. این اطلاعات پس از ثبت قابل تغییر نمی باشد و در صورت مغایرت با مدارک شناسایی از ورود شما به ورزشگاه جلوگیری خواهد شد توجه داشته باشید که وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه معتبر الزامی است. در صورتی که تمایل به دریافت فایل بلیط های صادر شده دارید ایمیل آدرس معتبر وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات، گزینه تائید اطلاعات را زده و دکمه خرید بلیت را بزنید. اخطار: همراه داشتن کارت ملی یا کارت شناسایی معتبر به همراه شماره ی ملی در هنگام ورود الزامی می باشد.

اطلاعات جدول رو به رو را بررسی کنید و در صورت درست بودن، درگاه را انتخاب کرده و دکمه پرداخت را بزنید تا به صفحه پرداخت انتقال یابید

در صفحه پرداخت با دقت اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کنید و دکمه پرداخت را بزنید

در این قسمت جزئیات تراکنش به همراه کد رهگیری شما نمایش داده می شود. دکمه تکمیل خرید و انتقال به سایت پذیرنده را بزنید تا به صفحه اصلی برگردید.

در این قسمت اطلاعات خرید شما نمایش داده شده است. با فشردن دکمه دانلود بلیت، بلیت خود را دریافت کنید. پس از خرید بلیت در صورتی که شماره تلفن همراه و ایمیل معتبر وارد کرده بودید برای شما یک پیامک و ایمیل ارسال خواهد شد.

برای بازیابی بلیت های خریداری شده،در قسمت جستجوی بلیت که در بالای صفحه قرار دارد و در عکس رو به رو مشخص است کد ملی خود را وارد کنید تا لیست بلیت های خریداری شده را ببینید.